Elektryk

3 500,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Otwock
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 4 200,00 zł
  • Dodano 2019.07.05

Opis stanowiska

praca elektryk Otwock, Otwock

Prace związane z montażem szaf elektrycznych
Instalacja automatyki w maszynach przemysłowych
Udział w uruchomieniach i serwisie maszyn

Wymagania

wykształcenie średnie lub wyższe
doświadczenie na podobnym stanowisko będzie dodatkowym atutem
umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznej
znajomość ogólnych prac elektromonterskich
znajomość układów sterowania w maszynach przemysłowych
uprawnienia elektryczne do 1 kV
prawo jazdy kat. B
Oferujemy

interesującą pracę w rozwijającej się branży
udział w uruchomieniach i testach nowych urządzeń
umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego w szerokim zakresie działalności firmy
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykazywanego zaangażowania

Ważne do: 2020.07.04, wyświetleń: 86

nr ogłoszenia: 2518