Pracownik ds. Opracowania Przesyłek

2,00 - 3,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Otwock
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2,00 - 3,00 zł
  • Dodano 2019.06.27

Opis stanowiska

praca sortowanie Otwock, praca zmianowa Otwock, praca fizyczna Otwock

  • ręczne lub maszynowe dzielenie przesyłek pocztowych, paczek i ładunków,
  • sporządzanie odsyłek,
  • sporządzanie wiązek listowych,
  • opracowywanie ładunków pocztowych w magazynie,
  • sporządzanie dokumentacji ekspedycyjnej,
  • obsługa komputera i programów ekspedycyjnych.
Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli:

masz wykształcenie zawodowe,
potrafisz obsługiwać komputer, znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym,
posiadasz brak przeciwwskazań do dźwigania,
potrafisz pracować w zespole,
jesteś rzetelna/y, dokładny i sumienny,
jesteś gotowa/y do pracy zmianowej.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy pracę/zastępstwo,
pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Ważne do: 2020.06.26, wyświetleń: 72

nr ogłoszenia: 2411